SEZOB.CZ


ZBrush 2

ZBrush 2 2D/3D grafický program, zvaný "ZBrush", je opravdu výtečný, ve své podstatě bezkonkurenční, modelovací nástroj.

ZipGenius

ZipGenius je výkonný nástroj pro kompresi souborů. Umožňuje kompresi a dekompresi více než 20-ti různých formátů archivů. Podporuje metodu plug&play a navíc se integruje do kontextového menu. Suite verze obsahuje, kromě nástroje pro kompresi a správu archivů také, jednoduchého FTP klienta.

Zoom Player

Zoom Player je univerzální přehrávač audia, videa, DVD a i internetových rádií.

Zoner Context

Zoner Context představuje výkonný multimediální autorský systém. Pomocí jeho nástrojů lze snadno vytvářet multimediální publikace, které se mohou vydat na CD nebo disketách.

Zoner GIF Animátor

Zoner GIF Animátor slouží k přípravě a optimalizaci animovaných obrázků ve formátu GIF.

ZoneAlarm

ZoneAlarm slouží jako ochrana počítače (firewall), připojeného do sítě a je určen především domácím uživatelům, kteří mají přístup na internet a nechtějí se detailně zabývat otázkou ochrany svého počítače.

Zoner Photo Studio

Zoner Photo Studio je oblíbený český program na fotky, který vám usnadní jejich zpracování krok za krokem. Od stažení fotek, přes jejich organizaci, jednoduché i pokročilé úpravy, až po sdílení on-line. Ať už jste úplný začátečník, nebo pokročilý fotograf, v ZPS najdete vše, co potřebujete.

ZPaint

ZPaint slouží k vytváření efektně vyhlížejících tlačítek pro webové stránky.

ZVR Converter

ZVR Converter převedete snadno soubory s příponou ZVR do formátu MP3. Soubory ZVR vytvářejí některé hlasové záznamníky.

Zwei-Stein Video Editor

Zwei-Stein Video Editor je 256 stopý video editor, který je schopen na výstupu tvořit Real VideoT a Real AudioT soubory. Jeho součástí jsou bohaté efekty a unikátní rozhraní dovolující uživateli jednoduše nastavovat a měnit klíčové scény pro každý efekt a výřez. Nekonečné množství pop-up oken a komplikované dialogy byly nahrazeny příjemným inteligentním uživatelským rozhraním. Kontextová nápověda a e-mailová nápověda jsou přístupné přímo z programu.

ZPĚT

Poslední úprava: