SEZOB.CZ


WaveLab

WaveLab Uznávaný nástroj pro mastering, zvukovou editaci a restaurování.

WAP Proof 2008 Professional

WAP Proof 2008 Professional je univerzální WAP prohlížeč. Umožňuje na počítači prohlížet WML a XHTML stránky, určené pro mobilní zařízení přesně tak, jako by byly otevřeny ve vašem oblíbeném mobilním telefonu. Snadno můžete volit simulaci různých mobilních zařízení. Pomůže vám při ladění a ověřování funkčnosti vlastních WML nebo XHTML stránek.

WeBuilder

WeBuilder je editor kódu webových stránek s praktickým uživatelským prostředím a řadou užitečných funkcí. Umožňuje rychlou a snadnou tvorbu a úpravu HTML, XHTML, CSS, JavaScript, VBScript, PHP, ASP, ASP.Net, SSI, Perl, Ruby, WML kódu. Integrovány jsou nástroje pro ověřování, opakované užití, vyhledávání a aplikaci kódu. Mezi možnosti programu patří zvýraznění syntaxe, pomůcky ke skriptovacím funkcím, automatické dokončování, vestavěný FTP Explorer a správce souborů, správce projektů, vestavěný webový prohlížeč a další. Podporuje UTF-8 Unicode.

WebcamXP Pro

WebcamXP Pro je aplikace pro ovládání webové kamery a snadné odesílání snímků či videa na vybrané webové stránky. Program dokáže ovládat a využívat až 10 různých video zdrojů současně. K automatickému odesílání snímků lze využít HTTP nebo FTP protokol.

WebTime 2000

WebTime 2000 synchronizuje interní hodiny vašeho PC s atomovými hodinami dostupnými přes Intenet.

RK Webcam

RK Webcam umožňuje snímání a odesílání snímku z webkamery na FTP server.

WinMerge

WinMerge je nástroj pro porovnávání a slučování textových souborů.

Wiagra Video Joiner

Wiagra Video Joiner vám pomůže spojit více menších video souborů (AVI/DivX, MPEG, DAT, FLC, atd.), zvukových souborů (*.wav, *.ogg, atd.) nebo obrázků (*.jpeg, *.bmp, atd.) do jednoho.

WinAmp

WinAmp patří mezi nejznámější přehrávače audia, ale i videa.

WinAVI Video Converter

WinAVI Video Converter vypadá zpočátku jednoduše, skrývá se v něm však mocný nástroj pro převod video souborů.

Windows 7 Manager

Windows 7 Manager je sada nástrojů pro optimalizaci, ladění a čištění Windows 7.

winLAME

winLAME je nástroj, který převede soubory WAV do MP3.

WinMPG Video Convert

WinMPG Video Convert je konverzní program pro převod z formátu AVI na MPEG1, MPEG2, DVD, VCD a SVCD a konverzi všech podporovaných formátů médií (AVI, Mpg, Mpeg, Mpeg1, Mpeg2, Mpeg4, VCD, SVCD, DVD, DivX, ASF, WMV) do DivX a AVI.

WinMorph

WinMorph umí s videem nebo fotkami spoustu věcí. Dokáže změnit výraz ve tváři člověka (povytáhnout obočí, roztáhnout úsměv, atp.), postupnou přeměnou zaměnit objekty na dvou fotografiích nebo zdeformovat jednotlivé snímky videa tak, jak si přejete.

Pro ty z vás, kteří otevřou aplikaci WinMorph poprvé a nebudou si vědět rady, je připraven podrobný manuál ve formátu PDF a čtyři názorné flash animace, jež vysvětlí základní prvky práce se softwarem. Dál pak už nezbývá nic jiného, než zkoušet a zkoušet a postupně se zdokonalovat v morfingu a deformacích lidských a jiných tváří. Když už víte jak na to, práce s ním je vcelku jednoduchá. Stačí si vybrat vhodný objekt, vyznačit části, které chcete posunout, zvětšit, zmenšit, prohnout a cokoli dalšího co si vymyslíte, naznačit jak a případně kam se to má posunout, nastavit rychlost provedení a zmáčknout play. Přesné zpracování chce trochu šikovnosti a cviku, ale s trochou trpělivosti toho jistě dosáhnete.

Vytvořená díla můžete ukládat do několika výstupních formátů. Jsou to JPEG, BMP, PNG, TGA, TIF, AVI, MPEG nebo SWF (flash). To zaručuje širokou kompatibilitu a volnou ruku při rozesílání po internetu. Na závěr je také potřeba říci, že WinMorph existuje nejen jako samostatná utilita, ale také jako plug-in pro Adobe Premiere, Pegas Video a Wax.

WinRAR

WinRAR je komprimační program v češtině a má i českou nápovědu.

WinZip

WinZip je komprimační nástroj, který zvládá většinu kompresních standardů.

WinZip Self-Extractor

WinZip Self-Extractor slouží k vytváření elektronických samorozbalvacích (EXE) archivů vhodných pro elektronickou distribuci.

WhatTime

WhatTime vám zjistí kolik hodin mají právě v New Yorku nebo třeba v Sydney.

WhereIsIt?

WhereIsIt? je výkonným prostředkem pro katalogizaci pevných, výměnných nebo přenosných disků, disket, CD-ROM apod.

WM Recorder

WM Recorder umožňuje nahrávat streaming video a zvuk formátu Windows Media, Real Audio a Real Video, Flash Video (FLV), Mpeg, QuickTime, Streaming MP3 (Shoutcast).

World Wind

World Wind je to program na prohlížení satelitních snímků Země.

Womble Easysub

Womble Easysub je editor titulků DVD.

ZPĚT

Poslední úprava: