SEZOB.CZ

Vox Actuated Recorder je pomůcka která umožňuje nahrávání zvuku z audio zdroje jen když zvukový signál je přítomen. Jeho hlavní účel je, vyhnout se nahrávání ticha na konci vstupu. Je navržen zvláště pro nahrávání hudby z rádia. S tímto programem můžete zaznamenat celodenní hudbu z radia, magnetofonu ap., do jednoho wav souboru. Program umožňuje též nahrávání telefonních hovorů, nebo ho můžete použít jako odposlouchávací zařízení. Zaznamená vše co se "šustne" kolem počítače (zvláště vhodné ke sledování nevěrné manželky pokud nejste doma). Můžete jednoduše odejít od počítače a nechat program nahrávat.


POŽADAVKY:

PC počítač s Windows 95 nebo vyššímaudio kartu schopnou nahrávánídost místo na disku (75 Mb pro každou zabalenou nahranou hodinu)rádiový přijímač s funkcí tichého ladění (squelch) 


Připojte snímací zařízení k počítači (mikrofon, rádio ap.). Pro lepší výsledky použijte "line-in" namísto "mic-in" na straně počítače. Pro test udělejte nějakou zvukovou nahrávku z rádia. Spusťte program a zadejte jméno výstupního souboru (vox.wav) a uložte ho do libovolné složky. Spusťte nahrávání a zastavte, jestliže máte hotovou nahrávku. 

Ticho (Decay) - je čas jak dlouho program čeká na spuštění sama sebe, když ticho je rozpoznané (vyšší hodnota - delší ticho mezi jednotlivými záznamy).

Komprimace (Threshold) - spodní hodnoty (Low values) (-60dB) dělají přenos více komprimovaný (menší soubor), vyšší hodnoty  (High values) (0) naopak.

Pozn: Ukazatel nahrávky (větší hlasitost vstupu), musí vybíhat nad posuvník, jinak nebude nic zaznamenáno.

Pro dlouhé doby sledování vypněte monitor počítače. Program nemá zabudovaný přehrávač.  Vyrobené audio soubory jsou běžné 8 bitové PCM.wav 22050 Hz


INSTALACE české verze:

poklepejte na stažený soubor vox_recorder_20_cz.exe pak na OK a nakonec na Unzip. Po rozbalení program na disku najdete v C:\ProgramFiles\VoxRecorderCZ\VoxRecorder.exe


ODINSTALOVÁNÍ:

Vox Recorder nezapisuje nic do registru, ani systémových složek. K odinstalování jednoduše složku vymažte.


Licence:

Freeware

Instalace:

NE

Čeština:

NE

Operační systém:

Windows 8, 7, Vista a XP

Info:

Hledat

Verze:

2.0 (je už vyšší verze?)

Domovská stránka:

antoninoporcino.xoom.it

ZPĚT

Poslední úprava: