SEZOB.CZ

SureThing Disc Labeler Vám pomůže vytvořit štítky a obaly na vaše CD, DVD, ale také na diskety, audio/video kazety a jiné média. Dále lze navrhovat a tisknout také samolepící štítky na diskety, audio a video kazety vč. popisů pro plastové obaly, minidisky, ZIP, JAZ a LS-120 média atd. Snadné a intuitivní ovládání, bohatá nabídka clipartů a motivů pro pozadí. Program je dodáván z velkou knihovnou předdefinovaných formátů štítků (pomocí výkonného editoru si můžete nadefinovat libovolný rozměr vašich štítků), různých pozadí a obrázků. 


Instalace češtiny pro verzi 4.0.0.45:

čeština je vytvořena pro trial verzi. Po stažení rozbalte soubor stcd_4.0.0.45_cz.zip do adresáře programu, standardní adresář je C:\Program Files\SureThing\STCD

Původní soubor stcd.exe se přepíše, takže doporučuji jeho zálohu.

Po instalaci češtiny by měl být program "plně funkční". Čeština by měla být použitelná na jakoukoliv verzi 4 a do určité i vyšší verze.


Instalace češtiny pro verzi 4.3.196:

rozbalte stažený soubor stcd_deluxe_4.3.196_cz.rar do adresáře programu a přepište stávající soubor stcd.exe (až po "update"), doporučuji však zazálohovat původní soubor.

Poznámka: Přeloženo je vše, co přeložit šlo.

Něco přeloženo není, protože je to v jiném souboru, který nelze editovat.

Čeština jde pouze na verzi 4.3.196.


Instalace SureThing Disc Labeler Gold 6.0.34.0:

portable verzi (nemusí se instalovat) surething.disc.labeler.gold.6.0.34.0.cz.portable.rar 600MB. Potřebné informace jsou přiloženy.


NastaveníLicence:

Demoverze

Instalace:

ANO (portable)

Čeština:

ANO

Operační systém:

Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista/7

Info:

Hledat

Verze:

6 (je už vyšší verze?)

Domovská stránka:

http://www.surething.com/

ZPĚT

Poslední úprava: