SEZOB.CZ

RipIt4Me je freeware utilita, která vám pomůže se zálohou chráněných DVD disků. V poslední době jsou DVD stále častěji vybaveny ochranou ARccOS™ a RipGuard DVD. Programy jako DVD Shrink nebo DVD Decrypter nemohou zacházet s těmito druhy disků.


Za pomocí RipIt4Me bude záloha těchto disků snadnou záležitostí. Program je plně automatizovaný a průvodce vás provede celým procesem. Pokud tomuto způsobu dáváte přednost, je tam 1-Klik mód, který vykoná všechny kroky za vás.
Poznámky:

  • Po čas používání RipIt4Me a po čas ripování DVD s DVD Decrypterem nemějte spuštěné žádné dekryptovací nástroje, jako je DVD43, DVD Region+CSS Free nebo AnyDVD běžící na pozadí

  • Pokud máte nastaveno, že se má DVD po vložení automaticky přehrát v určité aplikaci, tak to před spuštění RipIt4Me deaktivujte. To by mohlo dělat problémy. V průvodci Turn Off the CD-ROM Auto run si můžete přečíst, jak to udělat. Doporučuji defaultní nastavení a to je, "Vždy se dotázat na výběr akce"

  • RipIt4Me změní některá z vašich implicitních nastavení v DVD Decrypteru, před ripnutím se ujistěte, zda jsou tato nastavení vhodná. Změněná nastavení by neměla způsobovat žádné problémy při ripování dalších DVD. Originální nastavení je obnoveno ihned po ripnutí DVD.Několik odlišností v nastavení DVD Decrypteru:

RipIt4Me nastavení


Originál nastavení


RipIt4Me nastavení


Originál nastavení


RipIt4Me nastavení


Originál nastavení


Rozlišení obrazovky by mělo být nastaveno na 1024x768 s nejvyšší kvalitou barev


Tipy:

  • Pokud při ripu nenecháte automaticky vygenerovanou cestu a název složky pojmenujte složky a podsložky bez českých znaků a mezer mezi slovy či písmeny.

  • Při spuštěni DVD Decrypteru vyberte režim Soubory (v angl. verzi je nastaveno automaticky)

  • Pokud používáte českou verzi DVD Decrypteru, nejprve jí spusťte a v nastavení nastavte vše na Default, pokud budou nějaké problémy, přeinstalujte Decrypter a pak přepište českou verzi a opět vše nastavte na Default.

  • Toto mi dělala pouze česká verze DVD Decrypter:

Po spuštění se  nastaví do režimu IFO a proto se musí přepnout do režimu Soubory. V tomto případě ale dojde k odlišnému výběru souborů, než původně nastaví RipIt4Me.

Musí se upravit cesta kam se DVD bude ukládat, cesta i složka musí být stejná jako je nastaveno v RipIt4Me.

Orinál DVD Decrypter při načtení nahlásil seznam akcí, česká verze nikoliv.

Z těchto zkušeností doporučuji používat spolu s RipIt4Me originál verzi Decrypteru.


Originál verze


Česká verze


Zprávy/Oznámení

18 January: We're trying to fix the "Can't read sector 16" problems. Can you help us please? If you have Sector 16 problems, please download this little utility, unzip it and extract the EXE to your desktop. Insert a DVD in the drive and run it and report the results to the forum. Thanks a lot for your help!

18.1. My zkoušíme opravit problém se čtením "Nemohu přečíst sektor 16". Můžete nám prosím pomoci? Pokud máte problémy Sektor 16, stáhněte si prosím utilitu LbaExtract.zip a rozbalte jí na plochu. vložte DVD do mechaniky, spusťte utilitu a výsledky oznamte do fóra.


Licence:

Shareware Freeware Demoverze Open source GNU GPL

Instalace:

ANO (portable)

Portable verze:


Čeština v instalaci:

ANO

Čeština mimo instalaci


Operační systém:

Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista/7

Info:

Hledat tento program za pomocí Google

Verze:

(je už vyšší verze?)

Domovská stránka:


ZPĚT

Poslední úprava: