SEZOB.CZ

RipBot264 je All-In-One konvertor video souborů, určený pro konverzi DVD, BluRay a nebo jiného druhu videa. Výstupními formáty mohou být iPod, iPad, PSP, PS3, XBOX360, PC, Mac, MP4, MKV, Blu-ray nebo AVCHD bez exotických filtrů a zbytečných nastavení. Vyžaduje Java 32bit a .Net Framework.

Dále je třeba mít nainstalovaný Avisynth, ffdshow (32-bit) a Haali media splitter, které bývají většinou součástí různých kodekových balíčků, takže už je v PC možná máte. Ostatně to vám poví sám program když ho spustíte a pokud některý výše uvedený nástroj nemáte nainstalován, v programu je odkaz pro jeho stažení.Tento program disponuje především svou rychlostí a kvalitou než samotným provedením aplikace. Můžete také nastavit kvalitu, umístění a velikost výstupního souboru.

V programu není žádná možnost nastavení. Standardní nastavení je uloženo v souboru RipBot264.ini. Pokud tedy chcete změnit cestu pro adresář do kterého se ukládají dočasné soubory, standardně je to:

c:\temp\RipBot264temp\

otevřete si soubor RipBot264.ini a zaměňte disk C za jiný (viz níže [settings]). Hodí se to v případech, kdy máte jako disk C SSD disk, a jak jistě všichni dobře víme, že čím méně zápisu na tento disk, tím déle vydrží. Navíc je dobré zdroje rozdělit, (tedy pokud to lze), např. zdrojové video máme na disku E, dočasné soubory se budou ukládat na disk F a výsledný soubor se bude ukládat na disk G.


[settings]

// TEMP=uses System temp ; C , D ... uses specific partition

StoreTempFilesin=C

KeepJobsQueue=1


Licence:

Freeware

Instalace:

NE (portable)

Čeština:

NE

Operační systém:

Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista/7

Info:

Hledat

Verze:

1.17.4 (je už vyšší verze?)

Domovská stránka:

http://forum.doom9.org/

ZPĚT

Poslední úprava: