SEZOB.CZ


Rad Video Tools

Rad Video Tools je program umožňující konverzi mezi mnoha druhy formátů.

Red Eye Remover

Red Eye Remover umožňuje snadné odstranění efektu červených očí z fotografií.

Rapget.RS

Rapget.RS je download manažer, který vám umožní stahovat soubory ze serverů, které poskytují diskový prostor pro výměnu souborů po Internetu (rapidshare.de, megaupload.com, oxyshare.com a další - kompletní seznam podporovaných serverů naleznete na domovské stránce programu).

Pro správnou funkci programu je třeba mít nainstalovány SSL knihovny, ke stažení jsou zde (instalujte pouze v případě, že by to program vyžadoval)

RealPlayer

RealPlayer je program, který vám umožní přijímat živé vysílání rádia i televize z Internetu a přehrávat filmy ve formátu RM.

RealVNC

RealVNC je program pro vzdálenou správu počítačů.

Red Eye Remover

Red Eye Remover umožňuje snadné odstranění efektu červených očí z fotografií.

RemDiak

RemDiak je jednoduchá utilita, která umožní odstranit diakritiku ze jmen souborů v zadaném adresáři (i včetně podadresářů), odstraní z názvů podtržítka a mezery, nahradí podtržítka mezerami a naopak.

Reget

Reget je "stahovač" souborů z Internetu.

Recover My Files

Recover My Files je utilita pro obnovu smazaných dokumentů a souborů, které jsou již vysypány z koše. Umožňuje i záchranu dat po formátování pevného disku nebo diskety a obnovení smazaných emailů v programech Outlook nebo Outlook Express. Podporuje souborové systémy FAT 12, FAT 16, FAT 32, NTFS a dokáže obnovit více než 50 různých typů souborů (obrázky, multimedia, dokumenty, archivy, databáze aj.).

Verze 3.3 nalezla pouze ručně zformátovaná data. Adresář poškozený fotoaparátem nenalezla.

REAPER

REAPER je nástroj pro nahrávání, úpravu a editaci multimediálních audio souborů. Pracuje se soubory WAV, OGG, MP3 a MIDI, nahrávaní je ale možné pouze do formátů WAV a MIDI. Možnost úpravy hlasitosti, střihu audio souborů nebo aplikace různých efektů.

Renamer

Renamer je velice silný a flexibilní nástroj pro prejmenování souborů, který nabízí všechny standardní procedury pro přejmenování, včetně předpon, přípon, nahrazení znaků z názvu souborů, převádět malá písmena na velká či naopak, odstranění závorek, přidání číselných řad atd.

Replacer II

Replacer II slouží k nahrazování textu v souborech.

Resource Hacker

Resource Hacker je program pro prohlížení, upravování, přidávání a mazání zdrojů ve spustitelných souborech Win32 - *.exe, *.dll, *.ocx.

Restoration

Restoration slouží k nalezení a obnovení smazaných souborů, které jste již vyhodili i z koše, a pokud již na disku nebyly přepisovány a poškozeny, tak je dokáže obnovit na Vámi určené místo zpět.

RipIt4Me

RipIt4Me je freeware utilita, která vám pomůže se zálohou chráněných DVD disků.

RipBot264

RipBot264 je All-In-One konvertor video souborů, určený pro konverzi DVD, BluRay a nebo jiného druhu videa. Výstupními formáty mohou být iPod, iPad, PSP, PS3, XBOX360, PC, Mac, MP4, MKV, Blu-ray nebo AVCHD bez exotických filtrů a zbytečných nastavení.

RocketDock

RocketDock usnadňuje spouštění programů a nahrazuje klasické Start menu Windows, je efektní a přdává ještě nějaké funkce navíc. Též potěší, že je kompletně v češtině.

RockXP

RockXP umožňuje získat nebo změnit XP produktový klíč, který jste použili při instalaci Windows XP

Room Arranger

Room Arranger se vám stane užitečným pomocníkem, pokud si potřebujete vyzkoušet různé rozložení nábytku ve vašem bytě, resp. v místnosti.

ratDVD

ratDVD pokud narazíte na tento program, tak se mu vyhněte. Program je určen pro zálohování a zpracování DVD Video. Používá vlastní filmový kodek, proto video není slučitelné s klasickým DVD. Program je napůl v češtině, zbytek je rozsypaný čaj.

ZPĚT

Poslední úprava: