SEZOB.CZ

PowerDVD je všestranný přehrávač a prohlížeč v jednom. Přehrává filmy z pevného disku či optických médií, zvládne ale projít celé záznamové médium, zkatalogizovat a zobrazit vám veškeré fotografie a obrázky, přehrát hudbu nebo spustit video přímo z YouTube.


Verze 13 přináší podporu dotykových zařízení s Windows 8, o 58% rychlejší spuštění Blu-ray disků, plnou DLNA podporu, nové rozhraní přehrávače videa, mini přehrávač hudby, organizaci souborů, odkazy na informace o filmu, možnost sdílení na sociálních sítích, přehrávání videa z YouTube, podporu všech hlavních video technologií, včetně 2K/4K rozlišení, duální podporu titulků, podporu audio kodeků OGG a FLAC, AVCHD 2.0 pro Full HD filmy ve 3D a další.


Porovnání verzí

Verze Deluxe

obsahuje pouze značně osekaný přehrávač DVD médií s DLNA ovládáním přes PowerDVD Mobile pro Windows 8 a PowerDVD Remote pro iOS/Android, podporu duálních titulků, formátů MKV, FLV, MOV, 3GPP a několika dalších. Nenabízí přehrávání Blu-ray disků a 3D videí a nepodporuje ani AVCHD 2.0. Zajistí vám sice HD audio pro filmy v HD kvalitě, avšak musíte se spokojit jen s 5.1 kanálovým Dolby Digital Plus zvukem.

Verze Pro

rozšiřuje verzi Deluxe o podporu přehrávání Blu-ray disků včetně již zmíněného rychlejšího načítání disků (o 58 %) a AVCHD 2.0. Zvuk získáte též v kvalitě HD za pomoci 5.1 kanálového DTS-HD s podporou Dolby TrueHD a Dolby Digital Plus. S 3D filmy u této verze ovšem ještě nepochodíte - přístup k 3D technologiím neposkytuje.

Verze Ultra

ahrnuje přehrávání DVD i Blu-ray disků, kompletní DLNA ovládání pro chytrá zařízení (iPad, iPhone, Android, Windows tablety, ...) a zvuk v 7.1 kanálovém DTS-HD s technologiemi Dolby TrueHD a Dolby Digital Plus. Jako jediná ze všech verzí nabízí PowerDVD Mobile pro iOS/Android. S verzí Ultra získáte navíc podporu 3D fotografií i filmů umožňující upload 3D videí na YouTube, nativní podporu pro YouTube 3D obsahy, AVCHD 2.0 3D, přehrávání Blu-ray ve 3D, TrueTheater HD pro FullHD/HD video soubory a online videa, možnost streamování obsahu s DTCP-IP ochranou, sdílení Media Library do zařízení v domácnosti přes DLNA a další.


Licence:

Demoverze

Instalace:

ANO

Čeština v instalaci:

NE

Čeština mimo instalaci

ANO (zatím pro verzi 13 není)

Operační systém:

Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista/7

Info:

Hledat tento program za pomocí Google

Verze:

(je už vyšší verze?)

Domovská stránka:

http://www.cyberlink.com/

ZPĚT

Poslední úprava: