SEZOB.CZ

Pohoda je ekonomický systém pro malé a střední firmy. Je k dispozici startverze pro plnohodnotné účtování po dobu jednoho měsíce. Můžete si vyzkoušet jednoduché i podvojné účetnictví, fakturaci, objednávky, sklady, mzdy, majetek, knihu jízd i adresář a rozhodnout se, zda je tento software vhodný pro nasazení ve vaší firmě. V případě zájmu můžete začít účtovat naostro ihned. Účetnictví Pohoda si během krátké doby získalo oblibu zákazníků. Po příchodu Windows 95 jako první v České republice uvedli do prodeje účetní program pro tento nový operační systém. V roce 1997 byl software Pohoda, na základě čtenářské ankety, vyhlášen odbornými časopisy nejoblíbenějším účetnictvím pro Windows.

Ovládání programu je natolik jednoduché, že ho zvládne i naprostý laik. V každé agendě si můžete vytvořit šablony, pro stále se opakující záznamy, takže pak stačí přepsat již jen datum a částku. Se záznamy můžete dělat cokoliv, mazat, hromadně přečíslovat nebo přejmenovat, opravit již zaúčtované položky, exportovat do Access, dBase, Exel nebo do textového souboru.

Vystavili jste špatné DPH? Nevadí. Záznamy můžete upravit aniž byste DPH rušili. Totéž platí i o uzávěrce daňového období. Pokud jste již daňové období uzavřeli, vytvoří se nová firma pro rok následující. Tuto firmu jednoduše smažete, záznamy ve starém roku opravíte a znovu ukončíte daňový rok. Vytisknout si můžete jakoukoliv sestavu nebo tuto sestavu při náhledu exportovat do Exel a tam si jí upravit.

Program disponuje opravdu vším na co si jen vzpomenete. Při jeho zakoupení získáte pro první rok čtvrtletní aktualizace.


POHODA je oblíbený účetní software pro malé až střední firmy z řad fyzických i právnických osob. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, pro podvojně účtující nevýdělečné organizace a svobodná povolání, ale i pro domácnosti a příhodně se nazývá Domácí účetnictví.


Program obsahuje obrovskou škálu nadstandardních funkcí, které Vám ušetří spoustu práce a času, takže se budete moci plně věnovat svým zákazníkům. Například funkce pro homebanking automaticky načte Vaše bankovní výpisy, zapíše úhrady a provede zaúčtování. Navíc nemusíte své příkazy k úhradě nosit do banky, protože je můžete odeslat elektronicky. Podobně efektivních funkcí má POHODA desítky, např. šablony dokladů, hromadná fakturace, přiznání k DPH, tisk řady výstupů přímo ve formě úředních tiskopisů a mnoho dalších - jejich používáním můžete ušetřit náklady na několik pracovních míst. Přitom náklady na nasazení systému a zaškolení zaměstnanců jsou minimální. Nikdy předtím nebylo účtování tak jednoduché a zábavné. Tohle určitě zvládnete sami!


Licence:

Demoverze

Instalace:

ANO

Čeština:

ANO

Operační systém:

Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista/7

Info:

Hledat

Verze:

 (je už vyšší verze?)

Domovská stránka:

http://www.stormware.cz

ZPĚT

Poslední úprava: