SEZOB.CZ


Paint.NET

Paint.NET je grafický editor který vzniknul na Washingtonské Státní Univerzitě jako vysokoškolský projekt od programátorů Microsoftu, původně zamýšlený jako náhrada Windousowského Malování.

Paragon CD-ROM Emulator

Paragon CD-ROM Emulator napodobuje CD/DVD jednotky a vytvoří CD/DVD kopie na pevném, nebo síťovém disku, takže není třeba vkládat do mechaniky originální CD/DVD.

Paragon Drive Copy

Paragon Drive Copy během několika málo kroků po zapojení obou disků zkopíruje vše z vašeho starého disku na disk nový. To vše bez ztráty jediného nastavení nebo dat. Mezi jeho vlastností patří vytváření bootovatelných záloh diskových jednotek, přímý přesun dat a aplikací (např. na jiný, nově připojený harddisk), klonování dat atd. Je postaven na nové technologii Hot Copy, která mimo jiné umožňuje provádět rychlé operace ohledně zálohování, podporující všechna paměťová média připojená přes IDE, SCSI, SATA, USB a FireWire až do velikosti 500GB a mnoho dalšího.

PassView

PassView odhalí heslo z okénka s heslem (okénko s hvězdičkami), na které ukážete myší.

PC Translator

PC Translator slouží pro podporu překladu textů do češtiny a z češtiny do cizího jazyka.

PD-Utils

PD-Utils pro Windows 9x/ME/NT4/2000 jsou pomocníkem k provádění základních a rozšířených funkcí v operačním systému na PC.

PDF Password Remover

PDF Password Remover slouží k odstranění hesel z chráněných dokumentů PDF.

PDF Transformer

PDF Transformer používá technologii OCR a analýzy dokumentů pro export PDF do Microsoft Word, Microsoft Excel, HTML a ASCII textu.

PE Builder

PE Builder vám umožní vytvořit bootovací Windows CD/DVD z originální instalačního CD Windows XP.

PgcEdit

PgcEdit je výkonný DVD IFO a Menu editor umožňující modifikaci navigačních příkazů a parametrů již vytvořené DVD struktury. PSL2 plugin pro PgcEdit

PgcDemux

PgcDemux je demultiplexer DVD. Umožňuje rozebrat jakékoliv částii (titulu i menu) DVD na elementární streamy pro další zpracování.

Photofiltre

Photofiltre je grafický editor použitelný zdarma pro nekomerční a výukové účely.

PhotoPlayer

PhotoPlayer je samostatně spustitelný program vytvořený speciálně pro umístění na CD-ROM. Nicméně může být bez problému používán jako obyčejný prohlížeč obrázků se slideshow na PC.

PhotoPlayer Plus

PhotoPlayer Plus nabízí velmi efektivní a jednoduchý nástroj pro správu a prohlížení fotografií. K souborům můžete přidávat komentáře, klíčová slova, URL adresy, přechodové efekty a nebo hlasové komentáře.

PhotoRescue Pro

PhotoRescue Pro obnoví vymazané snímky z digitálních kamer, i po formátování nebo po systémových chybách.

Picture Collage Maker

Picture Collage Maker vám umožní vytvářet foto-koláže z vašich digitálních fotografií. Při tvorbě koláží si můžete vybrat z předpřipravených šablon, nebo jí vytvořit celou samostatně. Na obrázky můžete použít různé rámy, masky, stíny a další efekty. Jednoduchost programu tkví v tom, že již po instalaci máte k dispozici velké množství rámečků a dalších prvků, které lze při vytváření pozvánek či plakátů využít. Pokud by vám to nestačilo, můžete si další stáhnout z internetu. Veškeré změny se projeví hned po provedení, takže okamžitě vidíte, jak by váš výtvor vypadal.

Program dokáže ukládat grafiku ve formátech JPG, BMP, TIFF, GIF a dalších.

Pohoda

Pohoda je ekonomický systém pro malé a střední firmy.

Portable Office Exec

Portable Office Exec obsahuje nástroje a utility jako: antivirové programy, textový editor, internetový prohlížeč, vypalovací software, systémové nástroje, čistič disku, prohlížeč obrázků a mnoho dalšího. Navíc si do programu můžete přidat dalších deset vlastních aplikací.

Portable Start Menu

Portable Start Menu je jednoduchá a zdarma použitelná aplikace, která může být nainstalována na paměťová zařízení USB nebo místní PC. Můžete si uspořádat své programy v jednoduchém systému menu a spustit je přes ikonu. Pokud zavřete Portable Start Menu spuštěné aplikace se automaticky zavře, také.

Power Archiver

Power Archiver je program k archivaci a zálohování souborů.

PowerDVD

PowerDVD je celosvětově uznávaný softwarový DVD přehrávače, nabízející maximální zážitek při přehrávání videa a zvuku na PC.

PowerISO

PowerISO je výkonný nástroj pro tvorbu a úpravu CD/DVD image souborů většiny formátů (ISO, BIN, NRG, CDI, DAA, …). Podporuje konverzi mezi formáty image souborů, tvorbu bootovacích ISO souborů, tvorbu image souborů floppy disků, připojení ISO souboru jako virtuální jednotky.

Power Toys

Power Toys je sada utilit pro Windows 95/98

PSDbf view

PSDbf view umožňuje prohlížení tabulek formátu DBF (kromě VisualFoxPro), následně pak export obsahu do XLS, CSV, TXT nebo HTML.

ZPĚT

Poslední úprava: