SEZOB.CZ


#1 DVD Ripper

#1 DVD Ripper

je nástroj pro zálohování vašich DVD filmů. Dokáže konvertovat DVD do VCD (MPEG1), SVCD (MPEG2), AVI a DivX (MPEG4) formátů. Dokáže konvertovat každou kapitolu do samostatného souboru, dávkovou konverzi, výběr zvukové stopy a titulků, rozdělení výstupu na soubory specifikované velikosti, podporuje Dolby surround, součástí je bitrate kalkulátor prop výpočet velikosti výsledného souboru.

#1 Video Converter

#1 Video Converter

je navržen pro všechny potřeby převodu mezi formáty souboru AVI, MPEG1, MPEG2, VCD, SVCD, DVD, WMV, ASF.

1-More Watermarker

1-More Watermarker

chrání obrázky a fotografe vložením vlastního textu ve formě vodoznaků. Možnost vložení klasického textu i různých speciálních znaků, nastavení viditelnosti vodotisku, podpora dávkového zpracování, úplné skrytí textu ve fotografiích atd.

123 Audio Video Merger

123 Audio Video Merger

slouží pro spojování několika multimedilních audio nebo video souborů. Podporuje audio formáty MP3, WAV a WMV a video soubory typu AVI, MPG, MOV a WMV. Program ma velmi jednoduché a přehledné ovládání.

3DMark

3DMark

kompletně testuje grafické schopnosti a výkon počítače. Je v něm obsaženo několik pěkných a zároveň náročných grafických animací, pomocí kterých program potom provádí vyhodnocení testů. Primární úkol programu je otestovat, zda jste na PC schopni spustit hry.

3gp to avi

3gp to avi

převede snadno a jednoduše videa 3GP z mobilních telefonů do AVI.

3gptoavi 2

3gptoavi 2

je konvertor video souborů 3GP z mobilních telefonů do souborů AVI.

007 DVD Copy

007 DVD Copy

je softwere pro zálohování DVD do DVD v reálném čase bez výrazné ztráty kvality. Umožňuje zkopírovat DVD video (D9 a D5) na disk DVD 4.7GB nebo 8.5GB Dual Layer bez ztráty obsahu nebo kvality. Kopíruje veškerý obsah DVD, včetně celého filmu, zvukových stop, titulků a atd. 007 DVD Copy má příjemné uživatelské rozhraní, a zvládne ho každý za pět minut.

ZPĚT

Poslední úprava: