SEZOB.CZ

Media player Clasic Home Cinema je multimediální přehrávač pro Windows. Je nástupcem přehrávače Media Player Classic, volně šiřitelného multimediálního přehrávače jehož vývoj byl zastaven. Aplikace má obdobný vzhled a ovládání jako Media Player Classic a Windows Media Player 6.4


Poradí s většinou nejpoužívanějších multimediálních audio a video formátů. V současnosti nejlepší přehrávač na HD.

Před jeho instalací odinstalujte všechny zbytečné codecpacky (včetně CCCP, CoreAVC). Ujistěte se, že máte  aktuální DirectX (nemusí být úplně aktuální, ale nesmí být starší než release Nowember 2008).


Podporované kodeky:

MPEG-1, MPEG-2 a MPEG-4. Media Player Classic je schopen přehrát VCD, SVCD a DVD bez toho, aby bylo třeba instalovat dodatečný software či kodeky.

Má zabudované kodeky MPEG-2 video a kodeky pro LPCM, MP2, AC3 a DTS audio a také obsahuje vylepšený MPEG splitter který podporuje přehrávání VCD a SVCD za použití vlastní čtečky VCD/SVCD/XCD. Byla přidána podpora *.mp4 a MPEG-4, AAC dekoder vhodný pro AAC přehrávání vMP4. 

MPC Home Cinema též podporuje H.264 a VC-1 s DXVA, DivX, Xvid a Flash Video formát. MPC může používat též QuickTime a RealPlayer architekturu. Media Player Classic podporuje i přehrávání formátu OGM a Matroska.


Podporované Video, Audio a Image soubory: 

WAV, WMA, MP3, OGG, SND, AU, AIF, AIFC, AIFF, MIDI, MPEG, MPG, MP2, VOB, AC3, DTS, ASX, M3U, PLS, WAX, ASF, WM, WMA, WMV, AVI, CDA, JPEG, JPG, GIF, PNG, BMP, D2V, MP4, SWF, MOV, QT, FLV


Licence:

Freeware

Instalace:

ANO

Čeština:

ANO

Operační systém:

Windows 8, 7, Vista a XP

Info:

Hledat

Verze:

1.6.5.6366 (je už vyšší verze?)

Domovská stránka:

http://mpc-hc.sourceforge.net/

ZPĚT

Poslední úprava: