SEZOB.CZ

MP3 ShellExt (MP3 Shell Extension) vás kromě svých 26 KB objemu ohromí především svou užitečností. Ocení jej především všichni milovníci a sběratelé hudebních souborů ve formátu MP3. Ihned po instalaci můžete využít služeb programu. V dialogovém okně vlastnosti souboru (kliknete pravým tlačítkem myši na soubor a z nabídky vyberete položku vlastnosti), přibude položka MP3info, kde můžete jednoduše a pohodlně měnit všechny relevantní informace (název skladby, autora, album, rok vydání, hudební žánr a komentář), a to včetně ID3 tagu. Dále v této záložce najdete další technické informace o daném souboru (velikost, délka nahrávky, bitrate,...), což ocení spíše znalejší uživatelé. Navíc v novějších operačních systémech s verzí Internet Exploreru 4 a vyšší zobrazuje tyto informace při najetí myší na soubor.


Instalační informace:

Po stažení archívu ve formátu zip a jeho rozbalení do jakékoliv složky klepněte na soubor Mp3info.inf pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte Nainstalovat. Pokud se Vám zobrazí hláška "Nyní potřebujete disketu..." atd., klepněte na OK.


V zobrazeném okně klepněte na tlačítko Procházet a vyhledejte složku ze které jste započli instalaci; (v ní bude soubor mp3info.dll) a klepněte na OK a pak zase na OK. Následně proběhne blesková instalace. Co všechno a kam se nainstalovalo, na to se můžete podívat ZDE.

Pokud si myslíte, že se neobejdete bez češtiny, můžete si stáhnout můj překlad. Stažený soubor mp3info_09_cz.exe umístněte kamkoliv na disk a pak na něj poklepejte. Původní soubor Mp3info.dll si můžete zazálohovat. Najdete ho v C:\WINDOWS\SYSTEM\SHELLEXT


Licence:

Freeware

Instalace:

ANO

Čeština:

NE mp3info_09_cz.exe

Operační systém:

Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/

Info:

Hledat

Verze:

0.9 (je už vyšší verze?)

Domovská stránka:

http://www.losoft.de/

ZPĚT

Poslední úprava: