SEZOB.CZ


MacroClip

MacroClip rozšíří počet textových schránek Windows, které můžete využívat. Jejich množství je s programem MacroClip prakticky neomezeno.

Macromedia Flash

Macromedia Flash je profesionálním standardem pro vytváření působivých webových stránek a aplikací.

Magic DVD Ripper

Magic DVD Ripper slouží k zálohování DVD, umí též převádět DVD do VCD, SVCD a AVI, přičemž používá formáty MPEG, DivX a WMV. Také umí rozdělit DVD-9 na DVD-5 a rovnou ho vypálit nebo ho uložit na pevný disk. Je skinovatelný a obsahuje spousty nastavení včetně kalkulačky bitrate.

Magic DVD Copier

Magic DVD Copier je velmi jednoduchý a výkonný nástroj pro kopírování DVD, který zkopíruje jakýkoliv DVD disk na prázdné DVD bez ztráty kvality, nebo zkomprimuje DVD9 na DVD 4,7 GB.

Magical Jelly Bean Keyfinder

Magical Jelly Bean Keyfinder je utilita, která dokáže vyvolat Product Key vašich Windows, jenž jste použili při instalaci, a to z registru.

Magic Utilities

Magic Utilities nabízí nástroje, které vám pomohou udržet váš počítač čistý a stabilní.

Mass Downloader

Mass Downloader je program pro stahování jednotlivých souborů nebo celých seznamů souborů z www a FTP serverů maximální možnou rychlostí.

Maxthon

Maxthon je internetový prohlížeč, jež přináší záložky a mnoho nových voleb, které podstatně zvyšují kvalitu a pohodlí při prohlížení stránek na internetu.

MediaCheck

MediaCheck slouží pro test souborů uložených na libovolných médiích přístupných pro operační systém Windows. Pracuje na systému prázdného otevírání a čtení souborů, aby zjistil, zda se při otevření a čtení nevyskytne žádná chyba. Pokud ano, MediaCheck tuto skutečnost ohlásí. Veškerý průběh testů se zaznamenává do logů, tedy záznamových souborů, které podají ucelený přehled o stavu média.

Memtest86

Memtest86 je komplexní program pro otestování stability paměťového subsystému na platformě x86. NÁVOD

Media player Clasic Home Cinema

Media player Clasic Home Cinema je multimediální přehrávač pro Windows, který přehraje takřka všechny multimediální formáty na PC.

MeGUI

MeGUI je aplikace určená k převodu videa z DVD či Blu-Ray do MKV.

MediaRescue Pro

MediaRescue Pro obnovuje ztracená data z celé spousty multimediálních zařízení

MenuShrink

MenuShrink je malý prográmek, který umožňuje zkomprimovat DVD menu tak, že z něho odebere veškeré zvuky a z animované nabídky, vytvoří statickou, čímž podstatně zmenší velikost nabídky.

Microangelo

Microangelo je sada editorů pro tvorbu ikon v různých formátech s různým počtem barev a také animovaných kurzorů, kombinovaných navíc s nástroji pro správu a extrakci ikon například z DLL či EXE souborů.

Mkvtoolnix

Mkvtoolnix je sada nástrojů pro vytváření, změnu a kontrolu Matroska souborů pod systémy Linux, Unix a Windows.

Mobile Media Converter

Mobile Media Converter je zdarma použitelný audio a video konvertor pro převod mezi populárními audio a video formáty jako je MP3 , Windows Media Audio ( WMA ), Ogg Vorbis audio ( ogg ), Wave Audio ( wav ), MPEG video, AVI , Windows Media Video ( wmv ), Flash Video ( flv ), QuickTime Video ( mov ) a běžně používaný mobilní zařízení / telefony formáty jako AMR audio (amr) a 3GP videa. iPod / iPhone a PSP kompatibilní MP4 video jsou podporovány. Kromě toho můžete odebrat a přidat nové formáty nebo zařízení přes internet.

Mobile AMR converter

Mobile AMR converter používá Sony Ericsson AMR Converter pro převod AMR souborů (Adaptive Multi-Rate kodek, *. Amr) wave soubory (*. Wav) a naopak uživatelsky přívětivým způsobem. Také si můžete přímo převést MP3 do AMR souborů pro použití pro váš mobile. Můžete také uložit několik wav souborů do jednoho souboru SP a naopak. Program má velmi snadné ovládání a jednoduchá rozhraní, které zvládne i amatér. Zadáte pouze vstupní data a výstupní soubor. Formát AMR se používá v mnoha mobilních telefonech pro zvukové nahrávky a MMS zprávy.

Mobile 3GP Converter

Mobile 3GP Converter za použití "3GPtoRawAVI" konvertoru převádí uživatelsky přívětivým způsobem 3GP soubory (3rd Generation Partnership Project, *.3 gp) do nekomprimovaných AVI souborů (*.Avi). 3GP video soubory musí obsahovat zvuk, aby mohly být převedeny. Program nabízí dva režimy, jeden pro převod jednotlivých souborů a druhý umí převést více souborů 3GP najednou. V konverzi jediného souboru máte možnost převést pouze zvuk nebo pouze video a nebo obojí. Formát 3GP je používán ve většině moderních mobilních telefonů, které mají schopnost zachytit video.

Milan's GUI

Milan's GUI je program pro převádění zvukových souborů do různých formátů.

miniPE-XT

miniPE-XT obsahuje množství užitečných nástrojů pro opravu, odstranění virů, obnovu dat z počítače aj.

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox je prohlížeč webových stránek, který vám nabízí příjemné uživatelské prostředí, ochranu vašeho soukromí a řadu pokročilých funkcí.

Mp3 Autorun

Mp3 Autorun je maličký, ale skvělý prográmek který automaticky spustí a přehraje CD nebo adresář s MP3.

MP3 ShellExt

MP3 ShellExt ocení jej především všichni milovníci a sběratelé hudebních souborů ve formátu MP3.

Mp3DirectCut

Mp3DirectCut je jednoduchá utilitka pro střih zvuku ve formátech MP2 a MP3,

MP4Cam2AVI

MP4Cam2AVI konvertuje soubory MP4, MOV a AVI v MPEG-4 na AVI soubory, podporuje i konverzi MOV s MJPEG, používaných u některých digitálních foťáků na AVI s MJPEG.

MPEG Video Wizard DVD

MPEG Video Wizard DVD je určen pro editaci, střih, konverzi a tvorbu DVD.

MPEG2VCR

MPEG2VCR je předchůdcem Womble MPEG Video Wizard, uživatelé ho mají však stále v oblibě. Je to softwarový video editor pro veškerou úpravu MPEG s přesností snímku. Podporuje MPEG-1 a MPEG-2, včetně MPEG-2 Transport streams pro HDTV. Je nejrychlejší ze všech editorů pro vyčištění MPEG–2. Žádné překódování po úpravě.

MPlayer

MPlayer je jeden z nejlepších Open Source přehrávačů vůbec, pro Windows s grafickým rozhraním (GUI) a spoustou skinů.

MPT player

MPT player je "skinovatelný" přehrávač Audio CD s identifikací vloženého CD.

MOV to AVI MPEG WMV Converter

MOV to AVI MPEG WMV Converter umí převést, rozdělit a spojit soubory .MOV do AVI, MPEG a WMV.

Multimedia Builder

Multimedia Builder je podobně jako AutoPlay Menu Studio výborný program na vytváření autorunu pro CD.

MusicMatch Jukebox

MusicMatch Jukebox je víceúčelový program pro vaše domácí hudební studio.

MV2Player

MV2Player je původně český multimediální přehrávač. Patří mezi nejlepší multimediální přehrávače, je jen škoda, že se jeho vývoj již zastavil.

MX Skype Recorder

MX Skype Recorder je nástroj, který pracuje ve spojení se Skype a dalšími VoIP aplikacemi pro záznam vaší hlasové konverzace.

ZPĚT

Poslední úprava: