SEZOB.CZ

ImgBurn

V době, kdy se z vypalovacího programu Nero určeného původně k vypalování začal stávat neúnosný gigant funkcí které stejně většina uživatelů nepoužívá, jsem se rozhodl upustit od tohoto oblíbeného programu a přejít na jiný. ImgBurn je prográmek, který zabere na disku necelých 3,5 mega, stažení a instalace trvá chvíli.


Kdož znáte DVD Decrypter (poslední verze je 3.5.4.0) který se některým lidem zdál moc užitečný a nebezpečný, vězte, že ImgBurn je od stejného autora. Po nuceném ukončení vývoje DVD Decrypteru se autor rozhodl první "problematickou" část odstranit a silně rozšířit druhou část. A tak vznikl ImgBurn.


Zdarma dostupný vypalovací program ImgBurn vám umožní velmi jednoduchým způsobem kopírovat obsah CD/DVD/Blu-ray, vytvářet i vypalovat soubory ISO, lze vypalovat také z DVD-Video DL image (dvouvrstvých obrazů) s využitím rozdělení specifikovaném v IFO souborech nebo automaticky vypočítaném a samozřejmě i vypalovat nové disky ze souborů a složek v počítači. Pomocí speciální funkce můžete otestovat čitelnost médií. ImgBurn nabízí české uživatelské prostředí a svým ovládáním bude srozumitelný i méně zkušeným uživatelům.


ImgBurn obsahuje perfektní podporu pro různé typy vypalovaček a mnoho možností. Kromě vypalování obrazů umí ImgBurn obraz vytvořit a to jak z média tak manuálně, dále provádět kontrolu vypálení atd.


Umí vyhledávat aktualizace firmware vypalovaček (přes internet), měnit region vypalovačky, měnit book type nebo měnit label u ISO.

 

Pro přípravu DVD je nutné, aby zvolený souborový systém byl UDF nebo nějaké jeho kombinace. Jen tak zajistíte, že soubory na DVD budou čitelné. Přepněte se na záložku Popisky a zadejte alespoň pojmenování disků do políček ISO9660, Joilet a UDF.

 

Licence:

Freeware

Instalace:

ANO

Čeština:

ANO

Operační systém:

Windows 8, 7, Vista a XP

Info:

Hledat

Verze:

2.5.7.0 - (5.77 Mb) (je už vyšší verze?)

Domovská stránka:

http://www.imgburn.com/

 

ZPĚT

Poslední úprava: