SEZOB.CZ


Far Manager

Far Manager je program pro správu souborů a archivů v operačních systémech Windows.

Fast Browser

Fast Browser je propracovaný prohlížeč rozšiřující a zjednodušující surfování webem.

FastStone Image Viewer

FastStone Image Viewer je rychlý, stabilní, uživatelsky přívětivý prohlížeč obrázků , konvertor a editor.

FeedReaderCZ

FeedReaderCZ je nejznámější čtečka souborů s XML s RSS obsahem.

FilmShrink

FilmShrink převádí DVD disky do RealMedia formátu (RealVideo / RealAudio 10).

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox je moderní prohlížeč webových stránek, který vám nabízí příjemné uživatelské prostředí, ochranu vašeho soukromí a řadu pokročilých funkcí.

FixVTS

FixVTS zafixuje a případně opraví chyby na poškozených DVD. Takto opravené nosiče jdou pak snadno načíst v aplikacích DVDShrink nebo Vobblanker. Program dokáže opravit i úmyslné chyby na DVD vytvořené například přímo vydavatelem.

FileRecoveryTools

FileRecoveryTools obnoví ztracená data z několik typů paměťových karet (CF, MS, SD, miniSD, MMC, SM, xD).

Flash File Recovery

Flash File Recovery slouží k obnově fotografií, které jste si třeba nedopatřením smazali z paměťových karet digitálních fotoaparátů, USB flash disků a dalších výměnných médií. Program pracuje s formáty JPG, TIFF a některými typy RAW, obnovit je možné rovněž různé typy videosekvencí (AVI, MOV, MPEG).

FlashGet

FlashGet je program, který zvyšuje rychlost stahování souborů z internetu.

FlaskMPEG

FlaskMPEG umí načítat IFO soubory a zpracovat i titulky.

FlexiMusic

FlexiMusic je audio editační software s přehledným uživatelským rozhraním a širokou nabídkou užitečných funkcí.

Foobar2000

Foobar2000 je systémově nenáročný přehrávač audio souborů WAV, AIFF, VOC, AU, SND, Ogg Vorbis, MPC, MP2, MP3, MPEG-4 AAC a dalších. Přehrává rovněž audio CD. Podpora vytváření a načítání playlistů. Program je rozšiřitelný pomocí pluginů, které jsou dostupné na webu produktu

Formuláře

Formuláře je program, který umožňuje vyplňovat nejrůznější formuláře přímo pomocí počítače. Program umožňuje na rozdíl od podobných programů tisknout samostatnou složenku vloženou na výšku do ručního podavače tiskárny.

Foxit PDF Reader

Foxit PDF Reader je alternativou pro prohlížení pdf dokumentů, kde není možnost si nainstalovat známější verzi od Adobe.

Fraps

Fraps je aplikace pro zachycení obrazovky, zachycení videa v reálném čase, videosekvencí nebo screenshotů z her, které využívají DirectX nebo OpenGL a to v rozlišení až 2560x1600 a FPS 60 snímků za sekundu!  Všechny filmy a obrázky jsou zaznamenané ve výjimečné kvalitě. Vyžaduje DirectX 9.0c

FRC - Football Result Creator

FRC - Football Result Creator je program pro vytváření fotbalových výsledků až do 20-ti týmů na soutěž.

FreeRip

FreeRip umožňuje přímé ukládání stop ze zvukových CD disků do souborů (WAV, Ogg Vorbis,MP3) a vzájemnou konverzi mezi zvukovými soubory (WAV, Ogg Vorbis,MP3).

FreeRapid Downloader

FreeRapid Downloader je snadno použitelný nástroj pro pohodlné stahování, který podporuje stahování z Rapidshare, Youtube, Facebook, Picasa a další sdílených serverů.

ZPĚT

Poslední úprava: