SEZOB.CZ


Easy CD & DVD Creator

Easy CD & DVD Creator je balík programů, které zabírají na hadru bratru 300 MB.

Easy JPEG Printer

Easy JPEG Printer je jednoduchá aplikace umožňující tisk dvou až 4 obrázků na jeden list papíru.

EasyRecovery Pro

EasyRecovery Pro je jednoduchý přesto silný nástroj s příjemným grafickým rozhraním, který obnoví ztracená, nedostupná nebo vymazaná data.

Easy TAG

Easy TAG je program pro práci s MP3 tagy.

EasyPad MIMI

EasyPad MIMI je jednoduchý textový editor sloužící jako náhrada za program NOTEPAD.EXE pro Windows 95/98/NT.

Easy Screen Capture

Easy Screen Capture je nástroj pro snadné sejmutí obrazovky.

EDIUS Pro

EDIUS Pro je nelineární střihový software, je navržen pro jakákoliv profesionální střihová, vysílací či postprodukční pracoviště, zejména pro ta, jež využívají bezpásková úložná média. Vynikající pro zpracování multimediálních souborů, umožňuje v reálném čase zpracovávat soubory různých formátů v mnoha stopách, klíčovat, titulkovat, komponovat a disponuje mnoha možnostmi exportu. Kromě běžných standardních formátů EDIUS navíc podporuje i další, jako například Infinity™ JPEG 2000, DVCPRO, P2, VariCam, Ikegami GigaFlash, MXF, XDCAM a XDCAM EX video. Podpora všech DV a HDV kamer a rekordérů je samozřejmostí.

Vyžaduje hardwarový klíč.

Český návod pro verzi 5.1 Střih videa - Vše co se týká pramů Edius Český návod pro verzi 5

n-Track Studio

n-Track Studio je profesionální softwarové nahrávací studio pro záznam a editace klasického audia a vícekanálových MIDI souborů. Rozsah kvality záznamu je 24bit - 192 khz. Možnost využití mnoha ruzných audio efektů, vypalování CD, konverze do MP3 nebo WAV atd.

Embedded Vector Editor

Embedded Vector Editor je vektorový grafický editor pro kreslení vektorové grafiky, schémat, technických nákresů, skic a podobně.

Exact Audio Copy

Exact Audio Copy je víc než audio graber pro CD-ROM MECHANIKY.

eXeScope

eXeScope je program pro prohlížení, upravování, přidávání a mazání zdrojů ve spustitelných souborech Win32 - *.exe, *.dll, *.ocx.

ZPĚT

Poslední úprava: