SEZOB.CZ

ClonyXXL slouží ke zjištění, jakým způsobem je CD chráněno (PC, Playstation a DVD) a podle toho pak nastaví vypalovací program CloneCD. Tento program v kombinaci s CloneCD a TCCD dokáže odhalit a přepálit téměř všechny ochrany z originálních CD-disků. V programu není třeba nic nastavovat, na záložce Options máte možnost vypnout zvuky, ukazatel, nebo lebky. Zde bych doporučoval zatrhnout "Ukončit Clony při startu CloneCD".


Skenování

Vyberte mechaniku v které máte vloženo CD. Pokud se Vám zobrazí No CD (v místě na obrázku kde je nyní Audio CD), aktualizujte obraz disku tlačítkem Nové CD. Skenování můžete spustit dvěma způsoby

  1. Skenovat - program zjistí ochranu CD automaticky

  2. Nastavit ručně - slouží k ručnímu nastavení pro zjištění ochrany. Jste zde dotázáni, zda se jedná o Audio CD, datové CD nebo PSX, případně o DVD.

Dále pak na počet viditelných kružnic a máte se podívat, jestli uvnitř CD není nápis DADC. Můžete si nechat otestovat přítomnost nové verze SecuRom, nebo projít vadné sektory (trvá značně dlouho). Tlačítkem Použít... pak nastavené informace přeneste do hlavního okna Clony.

Podle zabarvených lebek zjistíte, jak lehko lze CD zkopírovat. Pak už stačí jen klepnout na tlačítko CloneCD. Spustí se vypalovací program CloneCD a pokud máte zatrženo, Clony se ukončí.

Odkaz na popis programu lze nalézt na CDR.CZ


Vývoj tohoto programu již skončil, stáhnout si jej můžete z mých stránek.

Clone XXL 2.0.1.5 - stačí rozbalit kamkoliv na disk a spustit

ClonyXXL 2.0.0.6 - přibalena je i čeština


Licence:

Freeware

Instalace:

ANO (portable)

Čeština:

NE http://cestiny.idnes.cz

Operační systém:

Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista/7

Info:

Hledat

Verze:

2.0.1.5 (je už vyšší verze?)

Domovská stránka:

není

ZPĚT

Poslední úprava: