SEZOB.CZ


Cakewalk Pro Audio

Cakewalk Pro Audio je asi nejrozšířenější multitrack a soft na editaci midisouborů.

CamStudio

CamStudio je digitální kamera, která zaznamená veškeré dění na vašem počítači.

Capella

Capella je notový editor, s jehož pomocí můžete s minimální námahou psát notové party a ve špičkově kvalitě je následně vytisknout.

CCleaner

CCleaner je pro někoho jistě užitečný nástroj, já ho však nedoporučuji nepoužívat.

CDex

CDex je nástroj, který patří ke špičce mezi ripovacími programy.

CDCheck

CDCheck není všemocný nástroj, který zázračně vyléčí vaše vadná média. S jeho pomocí se ale můžete vyhnout vážným problémům v budoucnosti.

cdrLabel

cdrLabel slouží na vytváření přehledných popisek datových médií CD/DVD obalů (potisků), připojení na CDDB, můžete si stáhnout další pluginy pro rozšíření možností programů atd.

CDmage

CDmage je užitečná utilita, která umožňuje otevřít a prohlížet mnoho formátů image souborů bez nutnosti jejich vypalování na CD. Podporuje více než dvacet různých formátů BIN, ISO, NRG (Nero), CCD, IMG (CloneCD) a další. Umí celý obsah (nebo jen vybrané soubory) extrahovat, opravit poškozené sektory, přehrávat zvukové stopy a poskytuje další funkce potřebné při práci s image soubory.

CDRoller

CDRoller je nástrojem pro obnovu dat z médií

CDRWin

CDRWin je maličký, ale výkonný program pro správu vypalovací mechaniky.

CDStart

CDStart slouží k vytvoření samospouštěcího CD (autorun).

CladDVD

CladDVD slouží pro ripování souborů z DVD disků. Program je na ovládání velice jednoduchý a díky ikonám se snadno identifikují soubory s filmem.

Cyberlink PowerCinema

Cyberlink PowerCinema se nejen svým vzhledem, ale i stylem ovládání podobá systému MediaCenter od Microsoftu. Program není lokalizován do češtiny, ale zato se snadno ovládá a navíc je pěkně graficky proveden. Můžete si v něm nechat kromě jiného zobrazit přehled až 12 kanálů najednou.

ClipMate

ClipMate je určen pro zachycení textů a obrázků vstupujících do schránky (při Ctrl+C) a zařazení do interní fronty pro další použití.

CloneCD

CloneCD děla věrné kopie chráněných CD, které ostatní programy nezvládají.

CloneDVD

CloneDVD je určen k vytváření záložních kopií DVD disků.

CloneDVD

CloneDVD 2 program je určen k vytváření kopií filmových DVD. Vytváří identické kopie i s titulky včetně jazykových verzí apod.

CloneDVD mobile

CloneDVD mobile konvertuje filmy do formátu 3gp, 3g2, DivX, XviD, AVI, MP4 a také do formátů použitelných na Sony PSP, Apple iPod Video, iAudio X5, Creative Labs ZEN Vision a dalších.

ClonyXXL

ClonyXXL slouží ke zjištění, jakým způsobem je CD chráněno (PC, Playstation a DVD) a podle toho pak nastaví vypalovací program CloneCD.

Cobian Backup

Cobian Backup je určený pro automatické nebo i ruční zálohování souborů a složek na jiné místo v počítači, na síť, případně i na FTP.

CoffeeCup Button Factory

CoffeeCup Button Factory je prográmek pro vytváření interaktivních tlačítek, např. na WWW stránky za pomocí Java appletů, i když nic o Javě nevíte.

Color Cop

Color Cop je univerzální "zjišťovač" barvy nejen pro web návrháře a programátory.

Color7 Video Converter

Color7 Video Converter tento prográmek vám převede DivX soubor v reálném čase a uloží do VOB souboru či dalších podporovaných. Při té úžasné rychlosti je kvalita videa takřka nerozpoznatelně malinko horší, oproti profesionálnímu kodeku Cinema Craft Encoder a časově 10x kratší.

- Konvertuje mezi video formáty, jako je AVI (DivX, XviD, atd), MPEG 1,2 a 4, QuickTime, Real video, WMV, DVD, SVCD, VCD a další

- Vypálí VCD/DVD/SVCD, vytvoří DVD z video souborů všech podporovaných formátů

- Original Video Playing ovládá a přehrává videa z DV, webových kamer, VHS, VCR a online video streamy.

Color7 Video Studio

Color7 Video Studio zachycení, úprava, konverze a vypalování. Během čtyř kroků vytvoří za pomocí vašich tvůrčích schopností video, které můžete sdílet se svými přáteli.

Color7 Music Editor

Color7 Music Editor umožňuje nahrávání vlastní hudby a hlasu, editaci a mixování, aplikování různých zvukových efektů a filtrů, konverzi mezi různými formáty zvukových souborů, vložení EXIF informací (název alba, jméno umělce, komentář, atd.). Zvuk lze nahrávat z mikrofonu a řady dalších zdrojů DVD, VCD, CD přehrávače, magnetofonu, MP3 přehrávače, RealPlayer, Windows Media Player, internetové rádio, a další.


CombiMovie

CombiMovie je opravdu hodně malá utilita, která pracuje pro změnu pouze se soubory s příponou mpg. Program umožňuje spojení dvou a více filmů ve formátu MPEG do jednoho souboru. Ovládání programu je velmi jednoduché, stačí umět označit soubor a kliknout na tlačítko. Spojování je navíc bleskové, protože video se nijak neupravuje ani nekontroluje. Soubory jsou prostě pouze fyzicky napojeny jeden na druhý. Díky vestavěnému přehrávači si originály i váš výtvor můžete přehrát. Jednodušší už to opravdu být nemůže, ale funkcionalita je k nezaplacení.


Connection Meter

Connection Meter sleduje telefonické přípojení prostřednictvím modemu, ISDN, CDMA a GPRS ve Windows

Comodo Internet Security

Comodo Internet Security vzniknul spojením firewallu s antivirem, který je, stejně jako jeho předchůdci, stále zdarma.

Canopus Edius Pro

Canopus Edius Pro je profesionální video editační software.

CoolPlayer

CoolPlayer je jednoduchý a elegantní přehrávač formátu MP1, MP2. MP3 a WAV

CurROM

CurROM je utilita která jednoduše zabraňuje "SecuROM 7", "SafeDisk 4" nebo podobným ochranám (ne StarForce), aby detekovali CD/DVD zařízení, včetně CD/DVD emulátorů.

CZech

CZech slouží ke kontrole a úpravě názvů souborů.

CZKonverze

CZKonverze je program pro všechny možné konverze kódování češtiny

CPU-Z

CPU-Z je nástroj, který shromažďuje důležité informace o součástech vašeho počítače, jako je procesor, základní deska a paměti, grafika aj. Podporuje většinu dnes používaných procesorů a chipsetů, samozřejmostí je i podpora 64-bitových technologií.

ZPĚT

Poslední úprava: