SEZOB.CZ

Autorec je komerční program v české a anglické mutaci pro automatické nahrávání hovorů z linky a nebo z mikrofonního výstupu Vaší zvukové karty pro Windows 9x a NT s ukládáním do velmi úsporného formátu wavu GSM 6,10 s funkcí VOX !!!

Tímto softwarem a externím mikrofonem je možné zaznamenávat audio signál, datum, čas, délku nahrávky. Připravujeme také velmi levný hardware pro záznam telefonních hovorů s využitím Autorec. Veškeré umění tohoto software lze využít např. pro odhalování nevěry manželů, pro automatický záznam ze skenerů, či přijímačů, které zachytávají rozhovory z různých vysílačů a štěnic.


U těchto přijímačů může suplovat nepřítomnost funkce SQUELCH, protože obsahuje VOX. Autorec může využít jakýkoli smrtelník např. pro monitorování svých dětí.  Bohužel může být zneužit i pro špionování apod. Software tohoto druhu se zneužívá spolu se scannery mediálními prostředky pro monitorování STÁTNÍ POLICIE, MĚSTSKÉ POLICIE, ZÁCHRANEK, HASIČŮ a nebo např. pro monitorování hovorů mobilních operátorů (především NMT sítí).  Autorec je možné využít i pro automatické monitorování úniku informací z Vaší telefonní linky a nebo pro plně automatické nahrávání všech Vašich jednáních !!! Tento software je možné využít spolu s připravovaným hardwarem i k automatickému monitorování tzv. horkých linek (tísňové volání) Policie, Záchranek, Hasičů, Linek bezpečí apod. Autorec najde využití i v dlouhodobém monitorování např. letecké komunikace. Velmi vhodný je i pro skryté a automatické monitorování výslechů svědků apod.


Licence:

Shareware

Instalace:

ANO

Čeština:

ANO

Operační systém:

Windows 95/98/ME/NT/2000

Info:

Hledat

Verze:

1.2a (je už vyšší verze?)

Domovská stránka:

http://web.quick.cz/aagent/index2.html

ZPĚT

Poslední úprava: