SEZOB.CZ

Audiograbber je velice známý program z oblasti grabování zvuku z AudioCD. Program podporuje stahování informací o CD z freedb online databáze, umožňuje automatickou normalizaci hudby, odstranění ticha na začátku/konci skladeb a kódovat jí do různých formátů včetně MP3. Můžete dokonce nahrávat z vašich vinylových LP a nebo audio kazet a ukládat hudbu do wav nebo MP3 a mnohem více.

Zkušenosti s tímto programem mají hlavně majitelé starších mechanik, které odmítaly grabovat audiostopy bez loupanců. Nyní tuto neřest řeší i novinka - analogové grabování přes zvukovou kartu, které je navíc možné využít i pro převod externích audiosignálů do MP3.

Program má příjemné a jednoduché uživatelské rozhraní, dobrou nápovědu s popisy všech funkcí, nastavení programu je velmi flexibilní, konfigurovatelné a snadno pochopitelné. Funguje téměř se všemi CD/DVD mechanikami, které umí číst digitální zvuk.

Audiograbbér podporuje poslední verzi enkodéru MP3 (Lame 3.99), který je k dispozici přímo na stránce programu v sekci Download. Tento plugin umožňuje snadněji než kdykoliv dříve tvorbu kvalitních MP3. Instalační soubor automaticky nainstaluje LAME MP3 enkodér a aktivuje jej s doporučeným nastavením! Nemusíte dokonce ani MP3 kodek v Audiograbberu nijak konfigurovat, stačí nainstalovat plugin a je hotovo! Plugin pro Audiograbber laskavě poskytl bývalý správce Audiograbberu Christof Heinzle. Plugin je též k dispozici v 64-bitové verzi, která pracuje až o 30% rychleji ve stejné kvalitě.


Licence:

Freeware

Instalace:

ANO (portable)

Čeština:

ANO

Operační systém:

Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista/7

Info:

Hledat

Verze:

1.83 (je už vyšší verze?)

Domovská stránka:

http://www.audiograbber.org/

ZPĚT

Poslední úprava: