SEZOB.CZ

abcAVI Tag Editor je malá utilita pro prohlížení a úpravu tagů v AVI souborech. Zobrazí kompletní informace o AVI souboru ve stromové struktuře i ve zkrácené formě.


Podporuje RIFF INFO tagy, MovieID tagy a IDivX tagy, úpravu více jak 30 tagů, nejen "Název", "Předmět a "Copyright", umožňuje editovat více souborů najednou - podporuje Drag-and-Drop souborů a složek do hlavního okna (např. z okna "Najít soubory"), vloží svojí položku do kontextového menu MS Exploreru. Informace lze načíst z veřejné internetové filmové databáze, zajišťuje zpětnou kompatibilitu se standardními přehrávači jako je MS Media Player.


Rozpozná více jak 300 FourCC kódů (zobrazí kompletní názvy použitých audio/video kodeků). Má předem definovány obsahy některých tagů (Produkt, Žánr, Hodnocení, Jazyk, Forma zdroje a Médium).  


abcAVI Tag Editor umožňuje změnu značky FCC video kodeku, AVI obnovovacího kmitočtu (rychlost přehrávání) a rozměry snímku videa. Můžete vytvářet vlastní exportní šablony použitím předdefinovaných klíčových slov. abcAVI podporuje TXT, HTML, XLS formáty a další textové formáty. Další funkcí exportního systému můžete přejmenovávat AVI soubory.


Licence:

Freeware

Instalace:

ANO

Čeština:

ANO

Operační systém:

Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista/7

Info:

Hledat

Verze:

1.8.1 (je už vyšší verze?)

Domovská stránka:

http://abcavi.kibi.ru/index.htm

ZPĚT

Poslední úprava: