Spustit nápovědu pro System Mechanic

 

System Mechanic - Nápověda
X X X
Klepnutím na tlačítko zobrazíte příslušné nástroje Klepnutím na tlačítko zobrazíte příslušné nástroje Klepnutím na tlačítko zobrazíte příslušné nástroje

Program a jeho nástroje zobrazíte, klepnutím na některé z tlačítek

X

Download příručky 890 kB (samorozbalovací soubor).
Pro stažení příručky klepněte na odkaz. Příručka se nainstaluje do složky
C:\Program Files\iolo\smhelpcz a spustíte ji souborem smhelpcz.htm
Pro vytvoření zástupce, klikněte na soubor smhelpcz.htm pravým tlačítkem a vyberte Odeslat>Plocha (vytvořit zástupce)

System Mechanic obsahuje 15 silných nástrojů pro bezchybný chod počítače. Provede kompletní očistu Vašeho disku, registrů, odstraní chybné záznamy v registrech, nepotřebné, nepoužívané či vadné soubory, opraví asociace a umí spoustu dalších užitečných věcí.Je zvláštní již svojím grafickým provedením. Na obrazovce zabere asi jednu třetinu.

Nápovědu spustíte klepnutím na ikonu kufříku. Po spuštění nápovědy se zobrazí stránka, na které je obrázek programu ve skutečné velikosti. Skutečný není jen samotný obrázek, ale i veškerá tlačítka na něm. Jinak řečeno, cokoliv zobrazíte v Systému Mechanic po klepnutí na tlačítko, to samé se zobrazí i v této nápovědě, klepnete-li na obrázku na totožné tlačítko. Takové místo poznáte pokud se kurzor myši změní zna . Pokud budete pracovat v Systému Mechanic, spusťte si i tuto nápovědu, podle které můžete snadno vykonat všechny funkce. K přepínání mezi programem Systém Mechanic a touto nápovědou použijte kombinaci kláves Alt+Tab.

 

Clean system Registry
Časem Windows může držet data a informace uložené v paměti ( "registru"), které již nejsou platná nebo se staly zastaralými. Taková informace může odkazovat na soubor který již neexistuje, k ovladači který se Windows pokouší zavádět vždy , když vy spustíte váš stroj. Tato invalidní data nakonec rozhází váš registr, zpomalují Windows a způsobí další možné problémy.
Pracovní nástroj Registry Cleaner v Systém Mechanik najde a odstranění tato invalidní data a odkazy.Není extrémně důležité že vy rozumíte přesně co zatržené volby na záložce Scan Options znamenají.

Optimize Internet and network speed
utilita, která Vám může zvýšit výkon Internetového spojení

Find and remove junk and obsolete file
Většina vašich programů pokud jsou spuštěny, dočasně vytvoří několik souborů na vašem pevném disku. Tyto soubory by měly být odstraněné, jakmile program uzavřete. Často však z různých příčin nejsou tyto dočasné soubory odstraněné. Časem se toto haraburdí a zapomenutých soubory nahromadí, zabere spoustu místa na Vašem disku a mohou též porušit odkazy a vazba mezi řetězci.
Systém mechanik vyhledá tyto zvláštní typy souborů které nejsou odstraněné běžnými disk utility ve Windows (Odinstalovat, Vyčistění disku, Defragmentace, Scandisk).
Zastaralé soubory mohou produkovat velmi nebezpečné výsledky jestliže nejsou pořádně odstraněné z vašeho disku.

Symptomy které tyto odpadní soubory mohou produkovat:

Windows StartUp manager
Tento nástroj Vám umožní přidat, odstranit nebo zakázat programy a ovladače, které se zavádějí do systému při jeho startu.

Find and remove duplicate files
Pomocí tohoto pracovního nástroje vyhledáte a odstraníte zdvojené soubory a ovladače, které zbytečně zabírají prostor na disku a mohou též způsobit chyby. Při vyhledávání můžete použít různá kritéria a tak snadno lokalizovat soubory, které by měly být odstraněny.

Ensure your privacy
Mnoho věcí, jako místa na Internetu která navštívíte a programy které spouštíte jsou automaticky sledované. Zabezpečte tyto citlivé informace a sledování.

Customize Windows settings
Windows Customizer vám umožní provést vybrané nastavení pro Windows které působí na vzhled, bezpečí a výkon.

Securely delete files and folders
Pracovní nástroj Incinerator bezpečně vymaže citlivé soubory a data. Zbavíte se soukromých položek a zabezpečíte více Koš.

Find and fix broken shortcuts
Windows má znamenitý rys nazvaný Zástupce. To jsou "odkazy" na soubory a dokumenty uložené na jiných místech ve vašem systému. Windows Start menu obsahuje Zástupce které směřují k různým souborům někde jinde na vašem pevném disku(cích). Zástupce automaticky otevře odpovídající aplikaci nebo dokument. Častokrát, jakkoli, "cíle" z tohoto Zástupce jsou přestěhované nebo vymazané, osiřelý Zástupce ukazuje na soubor nebo umístění které již neexistuje. Tento Zástupce "sirotek" může znamenat zmatek když nefunguje pořádně a může rozházet váš systém. Systém mechanik poskytuje vhodnou cestou k nalezení těchto sirotčích odkazů, prohlédne váš systém, najde pro ně odpovídající soubory a připojí je k nim. Jestli předchozí spojení ještě existuje ve vašem systému můžete automaticky aktualizovat Zástupce s novou informací, jinak je můžete odstranit z vašeho systému.

Remove invalid unistaller information
Někdy se pokoušíte odinstalovat program a ten Vám oznámí že něco chybí? Použitím tohoto pracovního nástroje najdete a odinstalujete tyto chybné odinstalační odkazy.

Safe Istaller
Máte hroznou "radost" když instalujete program který způsobí změny ve Vašem systému a vy na to přijdete až když je příliš pozdě? SafeInstaller Vám dává možnost zpětného kroku nad změnami, které způsobily tyto programy.

Scheduler Maintenance
Nastavíte a zapomenete! Tento pracovní nástroj umožňuje vhodnou cestou naplánovat zásadní systémové procedury pro"vnitřní správu počítače" aby běžely automaticky v určených intervalech, udržující váš systém vždy v nejvyšší formě.

Tool  actions log and system statistics
System Mechanic sleduje vše co s ním provádíte. Poskytuje Vám tak kompletní zprávu, jaké akce jste provedli se všemi nástroji. Dokonce sleduje, kolikrát jste ten který nástroj použili.

Maintenance Wizard
Průvodce údržbou utajení Vám poskytne v několika krocích nastavit preventivní funkce, poskytujíc tak rychlou a snadnou cestu vykonávat tyto akce pravidelně.

iolo WebUpdate
iolo WebUpdate Vám dovolí připojit se k iolo update serveru, stáhnout a instalovat poslední verzi Systém Mechanik.

Iolo Technologies nabízí stažení System Mechanik kopie, plně funkční verze. Zkouška kopie provází i neomezenou technickou podporu - dokonce předtím než program koupíte, právě tak jako schopnost přeměnit ho z komerční kopie s jednoduchým použitím výrobního čísla, které je přiděleno při jeho koupi. Zkouška se omezuje na 30 dnů!
Aktualizace je zdarma.

Přehled

System Mechanic

3.6f

Typ

trial verze

Operační systém

Windows 95, 98, Me, NT4, and 2000!

Velikost programu

1,50 MB

Instal

ano

Unistal

ano

Čeština

ne

 

Serial

Name: Novak Key: 65646-ND456-8656269565

Nápověda k programu

smhelpcz.zip

 1,30 MB

Cena programu

$ 59.95

Cesta k programu - C:/Program Files/iolo/System Mechanic/SysMechanic.exe

Ať máte či nemáte problémy s Windows vřele doporučuji nainstalovat. Budete se divit, kolik smetí máte ve svém počítači. 

Pokud již System Mechanic máte nainstalován, stačí když si stáhnete Update k programu, nebo pokud jste připojeni k Internetu, spusťte program, klepněte na tlačítko WebUpdate a postupujte podle pokynů. 

Instalace nápovědy k programu:
po stažení souboru na něj poklepejte a pak klepněte na tlačítko Unzip. Čeština se nainstaluje do složky C:\Program Files\iolo\System Mechanic kde ji najdete ve složce smhelpcz. Nápověda je ve formátu HTML a spouští se souborem smhelpcz.htm
Pro rychlé spuštění nápovědy si můžete umístit zástupce na plochu. Klepněte na soubor smhelpcz.htm pravým tlačítkem a pak vyberte Odeslat -> Plocha (vytvořit zástupce) nebo přetáhněte ze svého manažeru soubor na plochu.
K prohlížení nápovědy je třeba Internet Explorer 5.0 a vyšší.

HomePage - http://www.iolo.com


22.4. 2001
Copyright SEZOB
Všechna práva vyhrazena

http://www.sezob.cz