Úvodní stránka SEZOB CZ na www.oceany.cz
Úvodní stránka SEZOB CZ na www.sezob.cz Reget - Nápověda

Konfigurace (nastavení) programu
Instalace programu
Download příručky 127 kB (samorozbalovací soubor)

Pro stažení příručky klepněte na odkaz Download příručky. Příručka se nainstaluje do složky
C:\Aplikace\reghelp a spustíte ji souborem reget_napoveda.htm
Pro vytvoření zástupce, klikněte na soubor reget_napoveda.htm pravým tlačítkem a vyberte Odeslat>Plocha (vytvořit zástupce)

Obrázky fungují tak jako ve skutečnosti - tedy, pokud klepneš na určité místo na obrázku nebo na nějakou záložku na obrázku, zobrazí se Ti příslušná záložka, nastavení nebo se vrátíš zpět. Mezi konfigurací programu a touto nápovědou se můžeš přepínat klávesami Alt+Tab.

Reget 1.8 Pro

Program má řadu možností stahování. Po klepnutí na download ReGet ve většině případů odkaz převezme a zobrazí logovací okno kde v prvním řádku je uveden stahovaný soubor, do druhého máte možnost zápisu poznámky a na  třetím řádku je uvedena adresa stránky ze které je soubor stahován. ReGet rozpozná neexistující soubor na který je odkazováno, takže pokud soubor neexistuje, stahovat se nezačne. Stahování se též nespustí, jestliže ten samý soubor již program stáhnul (to proto, aby jste ho nestahovali 2x), pouze krátce problikne okno programu. ReGet monitoruje i nepřímé odkazy což takový Mass Downloader neumí.
Pokud chcete stáhnout celou stránku a nebo více odkazů ze stránky stačí na stránku klepnout pravým tlačítkem a vybrat Stáhnout VŠE pomocí ReGet. Zobrazí se Vám URL List na kterém je uvedena adresa URL, název odkazu (o jaký soubor se jedná - HTML, EXE, ZIP ap.) a informace o odkazu. Tradičně jsou zatrženy všechny odkazy což můžete změnit příslušnými tlačítky a nebo "odfajfkovat" myší. Tato funkce se výborně hodí k hromadnému stahování obrázků ze stránky.
Stahování probíhá značně rychle a ještě se při něm dá surfovat aniž byste pociťovali nějaké výrazné zpomalení.
ReGet totiž zpomalí rychlost stahování jakmile začnete procházet po internetu a opět rychlost zvýší, jakmile nesurfujete.
Po dokončení stahování se změní ikona programu, která je umístěna vedle hodin na zelené zatržítko Zatrženo

Po klepnutí na odkaz trvá programu trochu déle než se Vám zobrazí logovací okno. Pokud se Vám tato doba bude zdát dlouhá a nebo se spustí stahování Windows, klepněte na odkaz pravým tlačítkem a vyberte Stáhnou pomocí ReGet.

Instalace programu:
Jak je vidno již z obrázku, je program přívětivý již na pohled a hlavně je v češtině. Instalace probíhá velice jednoduše. Tlačítky Next postupujte vždy dále, v posledním okně odtrhněte Zobrazit README a spustit program.
Po dokončení instalace spusťte program, který si již sám detekuje jazykovou mutaci systému, který používáte! Pokud budete instalovat verzi 

Stažení programu:
připoj se k internetu a po připojení klepni v tabulce na regetjr_093.exe a začne stahování. Ulož soubor kamkoliv na disk nejlépe na plochu. Stažený soubor bude mít název regetjr_093.exe
Po nainstalování programu soubor můžeš smazat.

HomePage - www.reget.com