SEZOB.CZ

NÁPOVĚDA PRO SEZOB.CZ


Po dlouhé době jsem se opět pustil do svých stránek na SEZOB.CZ

Je to pro to, že mám v současné době více času, na druhou stranu, je to spojeno s neúspěšným koncem světa v roce 2012.

Ne jen pro mně bylo předpovězeno, že je třeba radikálně změnit způsob života a uvažování.

Vyvodil jsem si z toho to, že změnou může být i návrat ke všemu starému a dobrému.


Sledujte denně nejen NOVINKY !

Stránky mimo jiné kompletně předělávám a denně aktualizuji.


TYTO STRÁNKY BYLY VYTVOŘENY POUZE PRO VLASTNÍ POTŘEBU A POTŘEBU NĚKOLIKA PŘÁTEL A ZNÁMÝCH.

NEJSOU ZDROJEM VÝDĚLEČNÉ ČINNOSTI, BA NAOPAK, AUTOR TĚCHTO STRÁNEK MUSÍ ZA JEJICH PROVOZ (NEHLEDĚ NA ČAS A PRÁCI), VYNAKLÁDAT NĚKOLIK TISÍC KČ ROČNĚ.Varování !!!


Autor těchto stránek nenese jakoukoliv zodpovědnost za škody způsobené prohlížením těchto stránek a nebo poškození ze strany WEB stránek na které směřují některé odkazy. Navštívením těchto nebezpečných stránek se vystavujete nebezpečí napadení scripty, viry, trojskými koni a nebo se vám nainstalují na počítač soubory, které mají za úkol vás sledovat i když nejste připojeni k Internetu (zaznamenávají i hesla a nebo stisky kláves) a jakmile se znovu připojíte k Internetu, jsou tyto informace odeslány na příslušná místa. Proto doporučuji používat kvalitní antivirový program, zakázat některé nebezpečné cookie, používat firewall a občas zkontrolovat počítač antispamovým programem jako je Spybot nebo Ad-aware.


Všechny programy které jsou uvedeny na těchto stránkách můžete volně používat (na vlastní nebezpečí), ale podle zákona po vypršení zkušební doby musíte buď program zaregistrovat a nebo ho přestat používat. Pokud tak neučiníte, vystavujete se trestnímu postihu podle zákona. Funkčnost většiny programů je odzkoušena, může se však stát, že některé programy nebudou funkční tak jak by měly, ne všechno je však dokonalé a není tomu nikterak ani u těchto stránek. Tento web není provozován za účelem výdělku, jsou to osobní stránky. Takže, pokud se někomu tyto stránky nelíbí, nemusí je navštěvovat.


Nezasílejte prosím, žádosti o poskytnutí (zaslání) programu, češtiny, cracku nebo obalu, či žádost o návod na cracknutí programu ap., na takové žádosti nebudu vůbec reagovat. Můžete však požádat o vyhledání těchto věcí a pokud je seženu, objeví se na těchto stránkách.

Pokud nechcete přijít o nějakou novinku, doporučuji navštěvovat stránky SEZOB.CZ denně a stahovat ihned, neboť jak s oblibou říkám, "dnes to tu je, zítra to tam být nemusí".

Žádný z odkazovaných souborů (vyjma několika programů, které jsou volně dostupné se nenachází na serveru Sezob.cz, ani na jiném serveru, který by mi patřil. Odkazované materiály nemusí být vždy legální.


Stránky jsou optimalizovány pro všechny prohlížeče, v Internet Exproleru starší verze se však nemusí zobrazovat korektně.

Orientace na stránkách:


  • na úvodní stránku se dostanete po klepnutí v nabídce na Úvod

  • na stránkách jsou odkazy a ty poznáte většinou podle toho, že jsou podtržené a barevně zvýrazněné, většinou červeně, nebo modře. Pokud na odkaz ukážete myší, kurzor dostane podobu malé ručky.

  • nerozumíte-li některým výrazům, zkuste se podívat do Minislovníčku

  • jestliže nevíte jak stahovat z internetu programy, ukládat je na disk a instalovat přečtěte si návod
    Jak stahovat a instalovat

  • pokud potřebujete radu a nebo pomoc můžete zaslat svůj dotaz ZDE

ZPĚT

Poslední úprava: